Chronický zápal močových ciest

„ Už sa to ťahá 2 roky, čo mi doktori nevedia pomôcť. Mám opakovaný zápal močových ciest. Pobrala som kvantum antibiotík a efekt nulový. Pomôžete mi prosím?“ Telefonicky sa dožadovala mladá žena.
Súhlasila som. Vysvetlila som jej, že ak sa chce vyliečiť, nemožno podávať liek proti konkrétnej chorobe. „Človeka treba vnímať ako jeden celok a liek podať na základe povahových, návykových daností a zdravotných osobitostí .Len tak možno vyliečiť vážne, alebo dlhotrvajúce chronické potiaže .Takúto liečbu individuálnym liekom vie poskytnúť len klasický homeopat.“ Pochopila. Podaním jedinej dávky, na základe celostnej podobnosti sa posilnil jej imunitný systém a nastalo samoliečenie organizmu. Prvé čo pocítila bola veľká bolesť v podbrušku, trvajúca niekoľko dní, ktorá sa zopakovala v priebehu 2 mesiacov kým prišla na kontrolu ešte 2 krát .Jednalo sa o liečenie následkov po aplikácii „Dany“, telieska, zabraňujúceho oplodneniu. Po ďalšom zvýšení dávky lieku sa jej problém úplne vyliečil.
Takýmto prístupom možno vyliečiť všetky choroby, aj tie, ktoré štandardná medicína považuje za nevyliečiteľné. Ďalším kladom liečby je podanie lieku netoxickej povahy, nakoľko homeopatia na výrobu svojich liekov využíva prírodné zdroje.

Potrebujete sa poradiť?
Kontaktujte nás