Homeopatická liečba alergií a ekzémov u detí

2 ročný chlapček trpel od narodenia atopickým ekzémom na tvári a v záhyboch kože. Akoby to nestačilo, pridružili sa alergie na vajíčko, sóju, zemiaky, ryžu, oriešky, mlieko, mrkvu, zeler, jablko a tresku. Mal celoročnú nádchu, keďže mal alergiu na roztoče, trávy, palinu, dub, psa a zajaca. Nepomáhali kortikoidné maste ani návštevy imunologickej poradne. Stále chorľavel i napriek bezlepkovej diete.
Vysvetlila som rodičom, že taký prístup liečby, ktorý nezohľadňuje genetické vlohy, individualitu človeka s jeho psychickými danosťami, nemôže viesť k vyliečeniu pacienta, ale len k dočasnej, krátkodobej úľave. Takto neliečený stav vedie k hlbšiemu prenikaniu choroby do jadra osobnosti a oslabovaniu imunitného systému.
Odporučila som osobnostný liek v zmysle homeopatickej teórii o liečbe. Po 1,5 roku liečby sa chlapček vyliečil zo všetkých nevyliečiteľných chorôb. Rodičia to nemali ľahké, keďže konštitučným liekom sa choroba postupne popresúvala z jadra osobnosti na povrch. Zakončila sa liečením končekov prstov, ktoré sa zošúpali a vyliečili. Úspešnosť liečby bola potvrdená aj následnými lekárskymi vyšetreniami. Povzbudením vitálnej sily / samoliečiacich schopností človeka/, si organizmus dokáže vyliečiť akékoľvek chronické choroby.

Potrebujete sa poradiť?
Kontaktujte nás