Hypothyreosa – znížená činnosť štítnej žľazy

Do ambulancie rezolútne vstúpilo mladé žieňa a vyhlásilo : „Rozhodla som sa pre vašu liečbu, lebo sa nemienim do konca života kŕmiť liekmi a tobôž nie hormónmi. Beriem ich už 12 r.“ Dôvodom bola znížená činnosť štítnej žľazy. Taktiež sa priznala ,že ju trápi genitálny herpes a mykóza, ktorých sa tiež roky nevie zbaviť. Vysvetlila som jej, že telo sa samo čistí a prostredníctvom chorôb na koži a slizniciach sa snaží chorôb zbaviť .Lenže sústavné znečisťovanie medikamentami zabraňuje vyliečeniu.

Pretože klasický homeopat vie, že choroba je vlastne zrkadlom stavu duše, či vedomia, začala som klásť otázky. Dozvedela som sa, že od mala vyrastala v tom, že má byť silná. Patrila medzi živé deti, skôr bola taký chlapčisko.
Odporučila som liek ,len jedno jediné podanie, tak ako sa má homeopatia podávať. Tento celostný liek dokázal zharmonizovať rozpor v nej samej, kedy duša túžila byť ženou a myseľ bola proti… Výsledok nenechal dlho na seba čakať. Po 9 mesiacoch, kedy sme zredukovali liek na štítnu žľazu na polovičnú dávku, bola na pravidelnej kontrole. Mala vynikajúce výsledky. Po ďalšom zvýšení dávky homeopatického lieku a následnom znížení Eutyroxu na ¼ dávky , nasledovala pravidelná kontrola u endokrinológa po ½ roku .Výsledky potvrdili úspešnosť homeopatickej liečby .Odporučila som „vyhodiť“ hormóny celkom .Zostala len na homeopatickej liečbe, ktorá v zmysle princípov liečenia, presunula chorobu z centra osobnosti na povrch. Načas sa zhoršil genitálny herpes a mykóza. Tieto sa nakoniec tiež vyliečili.
Bola šťastná, že jej voľba liečby bola správna a bola nadšená tým, že je vyliečená a že sa jej splnil sen .Už nebude brať lieky.

Video k téme:

Potrebujete sa poradiť?
Kontaktujte nás