Incest

Bolesť duše je tá najhoršia bolesť a sotva ju možno prirovnať k inej, fyzickej bolesti.A bolesť spôsobená členom rodiny, práve tým, ktorý by nám mal byť oporou,ochranou, bezpečným prístavom, či azylom, je tou najväčšou zradou.

Raz ma navštívila žena, ktorá po smrti nenávideného otca, ktorý ju zneužíval, zistila, že jej chýba sexuálny život.Od 13 r. s otcom pohlavne žila.A to s vedomím matky! Bola psychotická, mimo reality, zmätená, s množstvom fyzických problémov v tráviacom trakte.Liečbu som zamerala na psychický stav.Ochorela ohrozením zo strany člena rodiny.O 6 mes.bola preliečená natoľko, že sa rozhodla opustiť matku a súrodencov.Začala nový život.Liečba fyzických chorôb pokračovala ešte 3r.
Inokedy brat zneužíval svoju mladšiu sestru a ona zlyhávala v intímnom vzťahu s manželom. Nevedela kam ísť, komu sa vyžalovať, hanbila sa manželovi priznať. Homeopatická pomoc bola vysokoúčinná.Volala šťastná o 2 mesiace, že otehotnela.
Šok prežila matka, keď prichytila manžela, ako obťažoval ich 5r.dcérku. Matke aj dcére som podala liek na úľak a emočný šok.Dcérka začala totiž koktať.

Vo všetkých prípadoch pomohla vysoko účinná liečba klasickou homeopatiou,konštitučným liekom, zameraným na liečenie psychickej príčiny ochorenia v mysli.Len jedno jediné podanie lieku, nič viac, vyvolalo ozdravnú reakciu.Tento liek ich zbavil tráum, ktoré keby sa neodstránili, by sa s nimi ťahali celý život a spôsobovali by im postupne telesné utrpenie a choroby.

Potrebujete sa poradiť?
Kontaktujte nás