Infekcia ľudským papiloma vírusom – homeopatická liečba

Na našej Homeoclinic som liečila pani, ktorej na preventívnej prehliadke pri vstupe do nového zamestnania zistili to, čo som jej ja už pred časom diagnostikovala. Zistili rakovinu krčka maternice, HPV vírus 3.stupňa.
Známa autorita v oblasti gynekológie , MUDr. K. chcel zahájiť radikálnu liečbu a operáciu. Odmietla, povedala mu, že sa už lieči. Prezradila, že má v sebe liek od klasickej homeopatky , p.Golskej a že tá to už zistila. “ Čo tá pani je jasnovidka?“ Opýtal sa jej.
Pani mu vysvetlila, že som to zistila pohovorom, homeopatickým interviom.
Po čase som uvítala, že podstúpila následné kontroly u gynekológa, kde sa on i ním privolaní kolegovia z dvoch rôznych nemocníc presvedčili 3 krát opakovanými kontrolami, že výsledky sú negatívne a že je vyliečená !
Spomínaný pán doktor si ma vyhľadal na internete a oboznámil sa s homeopatickými princípmi liečby. “ Obdivuhodná žena ! Nechajte ju odo mňa pozdravovať „,odkázal. Priznám sa, to sa mi často nestáva a preto ma to veľmi potešilo, ako i to, že som zachránila ďalšieho človeka a mala som to potvrdené významným odborníkom.
Čo je HPV?Infekcia ľudským papilomavírusom (HPV) je vírusová infekcia, ktorá sa vo väčšine prípadov prenáša pohlavným stykom, priamym kontaktom s infikovanou osobou. Ide o najbežnejšiu sexuálne prenosnú infekciu na svete.
Existuje viac ako 100 typov vírusov HPV. Približne 40 z nich môže infikovať pohlavné ústrojenstvo. Najmenej 14 typov vírusov HPV, ktoré sú klasifikované ako vysokorizikové, môže spôsobiť rakovinu, u žien napr. cervikálny karcinóm. Cervikálny karcinóm (rakovina krčku maternice) je po rakovine prsníkov druhým najčastejším nádorovým ochorením, ktoré postihuje ženy vo veku 15 – 44 rokov v Európe (1). Vysokorizikové typy vírusov HPV môžu spôsobiť aj rakovinu genitálií, rakovinu anusu, niektoré druhy rakovín hlavy a krku tak u mužov, ako aj u žien. Nízkorizikové typy vírusov HPV môžu spôsobiť genitálne a análne bradavice.

Potrebujete sa poradiť?
Kontaktujte nás