Migrenózne bolesti hlavy, depresia

Choroba, to nie je len lokálny problém. Je to problém celej bytosti. Choroba, či príznak nám oznamujú, že sme niečím utrpeli. Koreň problému je v konkrétnej situácii v minulosti pacienta. Klasický homeopat lieči príčinu, nie dôsledok.
Pani, ktorá požiadala o liečenie trpela urputnými bolesťami hlavy, sprevádzanými zvracaním. Každodenná bolesť ju doháňala k myšlienkam na samovraždu. Nechcelo sa jej žiť, mala depresiu. Tento stav nastal potom, čo partner nedodržal slovo, nerozviedol sa ,hoci ona s ním už čakala dieťa .Hádali sa, vyčítali si ..Tieto hádky trvali asi 6r, keďže ju ešte aj podvádzal. Po 3-och rokoch sa spustila migréna.
Nespokojnosť so životom, so vzťahom, obviňovanie sa prinieslo svoj výsledok. Nevládala žiť.
Zamerala som sa na harmonizáciu osobnosti. Odporučila som liek /len jediné podanie /, ktorý jej pomohol oprostiť myseľ od traumatizujúcich zážitkov a pozrieť na svet novými očami. Po 2-och rokov liečenia sa vyliečila. Nadobudla viac sebavedomia, hlava prestala úplne bolieť. Poznamenala : „ Je to obrovská zmena oproti tomu, čo bolo na začiatku. Som kľudná, teším sa z maličkostí, aj muž je lepší.“ Žiarila šťastím a spokojnosťou. „Môžem vás za to pobozkať?“ A kus šťastia a radosti odovzdala aj mne.

Potrebujete sa poradiť?
Kontaktujte nás