Následky chemoterapie a rádioterapie v liečbe rakoviny

V poslednom čase k nám na kliniku prichádza stále viac pacientov, ktorí sa nezotavujú po protirakovinovej liečbe. Trpia nechutenstvom, nevoľnosťou, chradnú.
Prišla k nám pani, liečená na rakovinu lymfatických uzlín, ktorá po rádioterapii mala spálený jazyk a ústnu dutinu. Tiež pán, ktorý sústavne hnačkoval a bolel ho nesmierne konečník. Iný pán, čo zjedol vyvracal a postupoval k smrti. Bol prepadnutý, kosť a koža. Spomínam aj na smutného chlapčeka, zožltnutého, s vypadanými vláskami…
Toto všetko sa rapídne zmenilo naším zákrokom už po krátkom čase. Mimoriadne účinným homeopatickým prístupom / prírodnými substanciami /, sme im všetkým antidotovali závažné vedľajšie účinky invazívnej terapie. Liečba potom pokračovala stanovením individuálneho, konštitučného lieku, s prihliadnutím na úzkosti, ktoré zažívali pri náročnej liečbe. Po zistení a porovnaní oboch terapií, všetci svorne ľutovali, že sa neliečili od začiatku u nás. Nevedeli totiž, že klasická homeopatia lieči všetky choroby, aj tie, ktoré konvenčná medicína považuje za chronické, alebo nevyliečiteľné./ Pokým neprídu v terminálnom štádiu /.

Potrebujete sa poradiť?
Kontaktujte nás