Neplodnosť – endometrióza

Mladej žene začali brušné problémy potom, čo jej pred 3 r. náhle zomrel otec a následne na to babička.
Vyšetrením jej zistili endometriózu a celiakiu. Bola hormonálne preliečená gynekológom, lebo túžila po dieťatku. Vyhľadala ma, keď už 2 krát podstúpila neúspešné umelé oplodnenie. Bola však bojovníčka a nevzdávalala sa nádeje. Pochopila , že klasická homeopatia jej dáva šancu k uzdraveniu. Tušila, že spúšťačom jej zdravotných problémov bola trauma, šok, ktorý zažila nečakanou stratou otca a jeho matky. Endometrióza bola len následok . Potrebovala terapiu klasickou homeopatiou, keďže táto lieči príčinu. Navštívila ma potom, čo sa jej pridružili ešte hemoroidy a herpes.
Po niekoľko mesačnom liečení som mala radostný telefonát „ Mám to potvrdené, som tehotná !“ Celých 9 mes. prežila v pohode. Zlepšovala sa imunitu tak jej, ako i plodu. Vyliečili sa hemoroidy i herpes. Úžasné na homeopatii je to, že aj ženy v gravidite môžu byť homeopaticky liečené, keďže ide o liečenie prírodnými produktmi.
Aké bolo radostné moje prekvapenie, keď 2 hod. po pôrode som dostala e-mail obrazovú správu : „ Oznamujeme vám, že dnes o 8 hod. sa nám narodil synček. Ďakujeme! Šťastní rodičia a Martinko.“

Potrebujete sa poradiť?
Kontaktujte nás