Panika a homeopatia – strachy /fóbie / a homeopatia

S problémami strachov, úzkostí, paniky, hystérie prichádza do ambulancie klasického homeopata stále viac pacientov. Obyčajne hľadali pomoc, ale nič nepomohlo.
Na to mám jedinú odpoveď. Treba nájsť odborníka. Ním je erudovaný klasický homeopat. Ten jediný lieči príčinu, ktorá spôsobila tento stav. Príčina býva obyčajne spôsobená genetickými vlohami, alebo býva psychického pôvodu. Toto dokáže homeopat odhaliť formou homeopatického interwiev , systémom vypracovaných otázok. Potom individuálnym liekom pomáha pacientovi nadobudnúť narušenú rovnováhu.

Príklad : Strach zo školy, z cestovania
Po 2-ch neúspešných rokoch pokusov rodičov o vyliečenie ich dcéry ma požiadali o vycestovanie do mesta N. Dievča sa cítilo nešťastné, lebo či mala ísť do školy, do obchodu, alebo dopravným prostriedkom, dostavil sa nenormálny strach – fóbia. Pociťovala búšenie srdca, preháňalo ju, mala „hrču v krku“ a bolo jej na odpadnutie. Stačilo, že takýto stav zažila len 1x v autobuse a odvtedy sa bála, že sa to zopakuje. Správne vybraným liekom, len v jedinom podaní /to je výsada klasickej homeopatie / a následným jeho zvýšením sa jej závažný stav, /vybočenie z normálu/, vyliečil. Už počas prázdnin šla do tábora a v novom školskom roku nastúpila opäť do školy Takéto podobné prípady a rôzne fóbie /neprimeraný strach z pavúkov, lietadiel, žiab, hadov, zo smrti, z výšok, úzkych priestorov atď…/ možno vyliečiť len liekom stanoveným pre ten ktorý špecifický prípad.

Video k téme:

Potrebujete sa poradiť?
Kontaktujte nás