Potravinová alergia

Klasický homeopat je špecialista v homeopatii, ktorý podáva len jeden jediný liek na súbor problémov v mentálnej , emočnej a orgánovej sfére človeka . Jeho odbornosť mu tak dovoľuje vyriešiť všetky problémy / diagnózy / postupne od tých dôležitých, k menej dôležitým, až k celostnému vyliečeniu.
Pacientka, ktorá požiadala o liečenie mala viacero problémov, ktoré bolo treba liečiť. 5 r. ju trápila senná nádcha na jar aj v lete. Čo však bolo horšie, bola potravinová alergia. Nemohla jesť jabĺčka, pociťovala po nich pálenie v ústach a spôsobovali jej kŕč v pažeráku. Taktiež nemohla jesť papriku, mrkvu, kivi a med. Trvalo to už 4 r. Tiež mala reumu kĺbov rúk a cítila sa z práce unavená, keďže zastávala vedúcu funkciu.
Klasický homeopat je detektív na poli medicíny, ktorý dovtedy pátra, kým nevypátra príčinu / psychickú / , ktorá spôsobila nemoc .Tak som sa dozvedela, že pred 7 r. skrachovala za dramatických okolností firma, v ktorej robila a ¾ roka trvalo, kým si našla nové zamestnanie. Zažila neprajnosť, nenávisť aj škodoradosť ľudí. Sklamala sa v nich a zatrpkla. Doporučila som jej liek práve na odblokovanie týchto zážitkov z podvedomia. Zharmonizovala sa myseľ a následne i telo. Trvalo to 2 roky, kedy sa postupne stratila potravinová alergia a mohla si vychutnať med na maslovom chlebe a pochutiť si na potravinách, ktoré si dlho musela odriekať. Na reumu aj zabudla že mala, únava prešla, senná nádcha sa vyliečila tiež. Začala s ľuďmi komunikovať a nadväzovať kontakty. Aj stresy začala brať zľahčene. Povie si : „Veď svet sa nezrúti .“ Takto sa jediným podaním len jedného /tzv. konštitučného/ lieku zharmonizovali telo i myseľ.

Video k téme:

Potrebujete sa poradiť?
Kontaktujte nás