Rakovina krčka maternice

Na vyšetrenie sa prihlásila pani, v hlase ktorej bolo cítiť paniku. “Ja som už celkom na nervy. Všetko mi je. Mám depresie, chvejem sa , tlak mám 180/90. Nespím. Hlavne sa bojím zlyhania srdca. Mám arytmiu. Opuchajú mi ruky a stále sa sledujem. Som hypochonder.“ Vychrlila na mňa. „Takto sa už trápim 8 rokov a za ten čas som pribrala 30 kg ! Trpím aj bulímiou.“
Ten výpočet chorôb mi stačil na to, aby som z toho vydedukovala, že jej život určite nebol ľahký. Potvrdilo sa to. Býva v dome s rodičmi, ktrorých obetavo opatruje, ale ani pekného slova sa od nich nedočká. Sú nespokojní a neprajní.
Zahájila som celostnú liečbu. Zamerala som sa na jej psychiku, ktorá trpela už od malička pod tlakom despotického otca. Postupne sa dostávala do hlbokej patológie, keďže šlo o veľmi citlivú emotívnu bytosť. Vzhliadla som, že sa vytvoril terén pre vznik rakoviny.
Odporučila som jediný liek, zohľadňujúci tak psychické, ako aj fyzické problémy. Po viacerých návštevách si začala pochvaľovať. „ Som spokojná, mám radosť zo života. Smejem sa až moc. To som už zase ja. Už sa vôbec nesledujem, myslím na dobré. A spím ako drevorubač !“
Čo sa však nestalo! Na preventívnej prehliadke, ktorú musela v práci povinne absolvovať sa zistilo to, čo som ja už diagnostikovala. Zistili rakovinu krčka maternice. Známa autorita v oblasti gynekológie , MUDr. K. chcel zahájiť radikálnu liečbu. Odmietla, povedala mu, že sa už lieči. Prezradila, že má v sebe liek od klasickej homeopatky, že tá to už zistila. Myslel, že som jasnovidka. Pani mu vysvetlila, že som to zistila pohovorom.
Po čase som uvítala následné kontroly u gynekológa, kde sa on i ním privolaní kolegovia z dvoch rôznych nemocníc presvedčili 3 krát opakovanými kontrolami, že výsledky sú negatívne a že je vyliečená.
Spomínaný pán doktor si ma vyhľadal na internete .“Obdivuhodná žena ! Nechajte ju odo mňa pozdravovať “. Odkázal. Priznám sa, to sa mi často nestáva a preto ma to veľmi potešilo, ako i to, že som zachránila ďalšieho človeka a mala som to potvrdené významnou lekárskou kapacitou.

Potrebujete sa poradiť?
Kontaktujte nás