Svalový a kĺbový reumatizmus, migréna,alergia,anémia,chronická bronchitída

Milá mladá žena, vyčerpaná matka 3-ch detí požiadala o liečenie.Od 13r. brala lieky na reumu, aj injekcie zlata.Mávala veľké bolesti a nezaberal už ani Traumal. Pridružili sa migrény so zvracaním, trvajúce 3 dni.Trpela alergiou na chlad, chronickou bronchitídou a bola anemická.A na dôvažok sa pridružil aj ekzém na očiach a lakťoch.Brala hodne liekov a sama mala so sebou už toľko starostí, že nezvládala domácnosť.Bola veľmi užialená,plakala.
Pri líčení svojich problémov zdôrazňovala, že všetko to začalo už v detstve.Otec bol alkoholik, bil mamu.Mala 4-och súrodencov a museli utekať pred ním z domu.Už ako dieťa mala žalúdočné vredy.Jej diagnóza bola jasná.Ochorela pre dominanciu, hrubé zaobchádzanie zo strany otca.Dostala liek na liečenie tohto psychického postihnutia.
O 2 mes. sa cítila nepomerne lepšie. Do pol roka sa vyliečila anémia, migréna, bronchitída a svalový reumatizmus.Do roka sa zlepšili ekzémy a kĺbový reumatizmus o polovicu.Za 2 roky na svoje choroby už len spomínala .Napr.na migrénu :“Kedysi bol pre mňa sviatok, ak ma hlava nebolela jeden deň v týždni …“

Potrebujete sa poradiť?
Kontaktujte nás