Vypadávanie vlasov

„Dá sa pomôcť človeku, ktorý myslí stále na tú istú vec a nemôže sa toho zbaviť?“Položila mi otázku mladá žena. „No, mal by sa pokúsiť upriamiť myseľ na niečo iné,rozanalyzovať situáciu, prijať opatrenia…“Povedala, že sa o to už dlho snaží a neide to.“Tak v tom prípade je to choré, potrebujete pomoc.Ak sa naša myseľ dostáva do rozporu so sebou samým, ochorieme.“
Žene začali veľmi padať vlasy.Navštívila kaderníčku, potom endokrinológa.Brala lieky pol roka, avšak bezvýsledne.Ukázala mi fotku z čias, keď mala krásnu“ hrivu“.Úbytok vlasov bol alarmujúci. Vyšetrením som zistila, že tento stav nastal po pôrode.Jej ambiciózna povaha sa nedokázala stotožniť s úlohami a povinnosťami matky.Všetok svoj čas musela venovať dieťaťu.

Podala som konštitučný homeopatický liek,zameraný na psychickú príčinu, nie na príznak.Oslobodil myseľ z bludného kruhu.Dostala jedinú dávku, nič viac. /Možno to prirovnať k vakcinácii/.Pri kontrole konštatovala: „Došla som na to, že si teraz musím vychutnať svoje bábätko, lebo toto obdobie je neopakovateľné.Jemu treba dať prednosť.“Odhrnula si vlasy a ukázala mi páperie nových, vyrastajúcich vlasov.Bola nesmierne šťastná.O pol roka mala už opäť „hrivu“.

Potrebujete sa poradiť?
Kontaktujte nás