Cukrovka a homeopatia

Kto hľadá, nájde. Cestu ku mne našla aj pani, ktorú už 6 r. trápil vysoký tlak. Pridružila sa aj cukrovka a ekzém. Spôsobil to smútok. Pred 7-mimi r. odišla dcéra do zahraničia. Našla si partnera a zostala tam. Dnes, v čase voľného cestovania po svete to býva častým zjavom. Pani to nečakala. Bola duševne rozháraná a začala aj veľmi priberať. Aká bude jej staroba a budúcnosť ? Trápila sa žiaľom…Následok? Choroby.
Zamerala som liečbu na myseľ a konštitučným liekom, /jediným jeho podaním/, stanoveným na psychickú príčinu ochorenia, sa spustil ozdravný proces. Kričala, plakala zo spánku…Tak sa odblokoval jej žiaľ a úzkosť. Následne sa upravil tlak. Z pôvodných 230/ 90 na 120/ 80 za 4 mesiace. Neskôr aj cukor klesol na normálnu hodnotu a ekzém prestal expandovať a postupne sa stratil. Začala sa upravovať váha. Na doliečenie dostala zvýšenú dávku, ktorá bude fungovať ešte 1 rok.
Na rozlúčku sa mi dostalo horúceho objatia a slzy radosti tiež hovorili za seba…Dozvedela som sa, že dcéra sa má výborne, je solventná a ona kedykoľvek má chuť, môže ísť za ňou, prípadne tam môže zostať.

Potrebujete sa poradiť?
Kontaktujte nás