www.homeoclinic.sk

Ak vás trápi migréna, žlčník, zápcha,alebo máte alergie,gynekologické problémy, fóbie, úzkosti, či bolia kĺby, chrbtica, otravuje vás sústavne angína...
No nech to je čokoľvek, verte, že v drvivej väčšine prípadov je choroba psychického podkladu.
Môže to byť prežitý šok, smútok, sklamaná láska, frustrácia, poníženie, nenaplnené ambície, dominancia niektorého z rodičov, duševné prepätie, sexuálne zneužitie,ohrozenie,očakávanie,atď.... Pod vaše zdravie sa podpísali traumy a stresy.Je preto potrebné neoddeľovať ochorenia jednotlivých orgánov od psychiky. Len celostným liečením možno dosiahnuť absolútne vyliečenie. Dokonale vedecky prepracovanou terapiou liečenia príčiny a následku je pôvodná Hahnemannova metóda, tzv. klasická homeopatia, ktorá nie je len čiastkovou, symptomatickou liečbou.
Táto terapia je vysokoefektívna i v prípade chronických chorôb, kedy sú v mysli pretrvávajúce stopy po prežitých traumách, príčinách ochorení.
Pri takomto liečení sa aplikuje len jedna dávka homeopatického lieku /2 guličky/, jednorázovo podaného./ Je to rozdiel, oproti symptomatickej liečbe, kedy sa lieky podávajú denne, obdeň atď./ Účinok jednorázového podania lieku možno prirovnať k ochrannému očkovaniu, vakcinácii. Po podaní lieku organizmus naštartuje celostnú ozdravnú reakciu, ktorej silu určuje homeopat, na základe celkového stavu pacienta.

    Prípad: myóm na maternici, cysty na vaječníku, hrčka na prsiach

 

Prišla sa liečiť 20 r.vydatá žena.Priznala sa k paralelnému vzťahu s iným mužom.Posledných 5 r.rieši dilemu, ako vystúpiť zo vzťahu, v ktorom ju viažu k mužovi už len deti.Túži po druhom mužovi, s ktorým si skutočne rozumie a napĺňa jej predstavy o hodnotnom partnerskom spolužití.Súži a trápi sa, lebo manžel sa jej vyhráža samovraždou, ak ho opustí.Objavila sa jej hrčka na prsiach a myóm v maternici naberá na rozmeroch. Cysta bola najskôr na jednom vaječníku a teraz pichanie pociťuje i na druhom vaječníku.
Choroba je len telesným prejavom našej mysle ku vzťahu k okoliu a k ľuďom.Pacientka dostala liek na príčinné ochorenie v mysli.Utrpela dlhým trápením, žiaľom, hrubosťou manžela.Už po podaní lieku o 2 mes. zistila, že hrčka na prsiach sa stratila, myóm sa natoľko zmenšil, že už dokáže spať s pritiahnutými kolenami, čo prv nemohla.Prestali pichať vaječníky.Najpodstatnejšia zmena však nastala v mysli. Zistila, že ona sama je zodpovedná hlavne za svoj život a že sa nenechá vydierať nikým ani v mene lásky.Pochopila, že deti v ich formálnom manželstve trpia a podala žiadosť o rozvod. O pol roka po gynekologickej kontrole mi oznámila, že všetky tumory zmizli.


Varovanie!!

V praxi sa často stretnete s tým, že dostanete od homeopata kombinácie homeopatických liekov. Je to porušenie všetkých zásad! Citát z knihy G.Vithoulkasa - Homeopatická veda : "Takí ľudia sa nesmú nazývať homeopatmi. Používajú homeopatické lieky, ale neaplikujú homeopatiu. Ničia dlhodobo všetkých svojích pacientov a pošpiňujú homeopatickú vedu!"