Infolinka

  0905 798 790

1. klinika klasickej homeopatie®

 • Prvá kontrola zdarma

  Objednajte sa
 • Celosvetovo uznávaná Homeopatická Akadémía  Georga Vithoulkasa aj u nás
                                                                                                                                                                                       prihláste sa 
 • Záleží nám na vašom zdraví

  Objednajte sa na konzultáciu

  Kontaktujte nás
 • Naši pacienti žijú bez liekov! VIDEO

  Zbavte sa všetkých ostatných liekov. My vás vyliečime.

  Pozrite si video

Ladvinové kamene, vysoký tlak, alergia.

Ak vás trápi migréna, žlčník, zápcha, alebo máte alergie, gynekologické problémy, fóbie, úzkosti, či bolia kĺby, chrbtica, otravuje vás sústavne angína... No nech to je čokoľvek, verte, že v drvivej väčšine prípadov je choroba psychického podkladu. Môže to byť prežitý šok, smútok, sklamaná láska, frustrácia, poníženie, nenaplnené ambície, dominancia niektorého z rodičov, duševné prepätie, sexuálne zneužitie, ohrozenie, očakávanie ,atď.... Pod vaše zdravie sa podpísali traumy a stresy. Je preto potrebné neoddeľovať ochorenia jednotlivých orgánov od psychiky. Len celostným liečením možno dosiahnuť absolútne vyliečenie. Dokonale vedecky prepracovanou terapiou liečenia príčiny a následku je pôvodná Hahnemannova metóda, tzv. klasická homeopatia, ktorá nie je len čiastkovou, symptomatickou liečbou. Táto terapia je vysoko efektívna i v prípade chronických chorôb, kedy sú v mysli pretrvávajúce stopy po prežitých traumách, príčinách ochorení. Pri takomto liečení sa aplikuje len jedna dávka homeopatického lieku /2 guličky/, jednorázovo podaného./ Je to rozdiel, oproti symptomatickej liečbe, kedy sa lieky podávajú denne, obdeň atď./ Účinok jedno rázového podania lieku možno prirovnať k ochrannému očkovaniu, vakcinácii. Po podaní lieku organizmus naštartuje celostnú ozdravnú reakciu, ktorej silu určuje homeopat, na základe celkového stavu pacienta.

Prípad: Ľadvinové kamene, vysoký tlak, alergia.

"Podnikám, nemám čas chodiť po vyšetreniach. Mojím problémom sú ľadvinové kamene, objavujúce sa v moči takmer každý mesiac. Je to bolestivé. Zo stresov v práci mám vysoký tlak. Alergiou trpím od kedy som sa oženil. Podrobil som sa vakcinácii, ale nepomohlo to." Ďalej som sa dozvedela, že jeho manželstvo je nevydarené. Od začiatku dochádzalo k nedorozumeniam. Dala som najskôr akútny liek na upokojenie zo stresov v práci na následky hádok v manželstve. O 4 mesiace som podala jeho konštitučný liek na doliečenie tak hypertenzie, ako i ľadvín .Podanú dávku som ponechala pol roka. Pocítil kvalitatívnu zmenu života, prílev energie, chuť bojovať s problémami ,zharmonizoval sa aj manželský vzťah. Ľadvinové kamene aj vysoký tlak sa vyliečili. Ďalšia zvýšená dávka lieku, pôsobiaca 1r.,ho úplne zbavila aj alergie.

Varovanie!!

V praxi sa často stretnete s tým, že dostanete od homeopata kombinácie homeopatických liekov. Je to porušenie všetkých zásad! Citát z knihy G.Vithoulkasa - Homeopatická veda : "Takí ľudia sa nesmú nazývať homeopatmi. Používajú homeopatické lieky, ale neaplikujú homeopatiu. Ničia dlhodobo všetkých svojich pacientov a znevažujú homeopatickú vedu!"

Pozrite si video z ranného magazínu STV na tému “ Klasická homeopatia a lieky

NOVINKY

 • 12.06.2012

  Naše benefity

  Naša ponuka obsahuje viacero benefitov pre našich pacientov.Viac sa dozviete ...

  Čítať ďalej...

 • 01.04.2015

  Ponuka štúdia klasickej homeopatie

  V októbri 2016 pokračujeme zahájením ďalšieho 2-ročného kurzu klasickej homeopatie . Naša...

  Čítať ďalej...

 • 01.04.2015

  U nás zaparkujete bez problémov

  Pre našich návštevníkov máme pripravené tri parkovacie miesta v areáli kliniky.

  Čítať ďalej...